Shop the look
Toimitus
Cecilie Schmeichel x Zizzi

Sukkahousut 100 denier

2 hintaan 24,99 Uutuudet
Preorder
Lue lisää
14,99 €
Sukkahousut 100 denier
Väri: Musta
Sukkahousut 100 denier
14,99 €
Löydä oikea koko
Vain muutama jäljellä
174 jäljellä
  • Ilmainen toimitus 59 € ylittäville ostoksille, muuten 0,95 €*
  • Toimitus: 3-6 arkipäivää
  • 30 päivän palautusoikeus­jäsenille

100 denierin sukkahousut Zizziltä.

Mukavat ja hyvin istuvat sukkahousut, joissa on runsaasti joustoa pehmeässä materiaalissa. Ne muotoutuvat vartaloosi ja tuntuvat mukavilta koko päivän ajan. Tyylikkäät sukkahousut takaavat sileän ja vakaan istuvuuden ilman tukaluuden tunnetta.

Sukkahousut on suunniteltu erilaisten saumojen avulla täydellisen istuvuuden takaamiseksi: Koot S/M ja M/L sisältävät yhden sauman edessä ja kaksi takana, kun taas koot L/XL ja XL/XXL sisältävät kaksi saumaa sekä edessä että takana. Tämä suunnittelu tuo lisätilaa ja mukavuutta suurempiin kokoihin.

Sukkahousut sopivat niin arkikäyttöön kuin viileämpiin päiviin, kun haluat lisäsuojaa ja mukavuutta - täydelliset mekkojen, hameiden tai pitkien tunikoiden alla.

Denier ilmaisee sukkahousujen paksuutta ja läpinäkymättömyyttä. 100 denier tarjoaa paksun, peittävän pinnan, joka luo tasaisen ja täysin peittävän ulkonäön mukavasti.

  • 100 denierin sukkahousut
  • Tiivis ja läpikuultamaton viimeistely
  • Pehmeä laatu takaa suurta mukavuutta
  • Mukava istuvuus hyvä joustavuus
  • Täydellinen arkeen ja viileämmille päiville

Tyylinumero

D93538B019992

Täältä löydät tuotteen mitat. Jos tarvitset apua oikean koon löytämisessä, tutustu sen sijaan koko-oppaaseemme.

Materiaalit:

93% polyamide, 7% Elastane

Washing instructions:

careLabel
Hellävarainen pesu koneessa 30°C
careLabel
Ei valkaisua
careLabel
Ei rumpukuivausta
careLabel
Ei silitystä
careLabel
Ei kemiallista pesua